Nasıl Gold Üye Olurum

Anaokulları Portal işletmeniz için altın bir fırsat sunuyor… Siz de dijital ortamda, müşteri ile işletme arasındaki köprü olan Anaokulları Portal’ın, VIP hizmet paketi olan GOLD üyeliğe katılarak, marka gücünüze altın destek sağlayabilirsiniz!

 

Gold üyelik paketimizde, işletmenizin elde edeceği avantajlara kısaca anlatalım.

 

Firmanız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Paylaşın

2 Adet Telefon Numarası, Firma Adresi, Fax Numarası, E-Posta Adresi ve İnternet Sitesi ekleme seçenekleriyle, markanızın profesyonelliğini gösterebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyle donanan müşteri, sizin işinizi ciddiye aldığınızdan emin ve gerekli ön bilgileri edinmiş olarak, sizi tercih etsin!

 

Görsel Dökümanlar ve Videolar Yükleyin

Firmanıza ait fotoğraf galerisi,  navigasyonla uyumlu harita bilgileri,  firmanızın videosu ve markanıza ait ilanlar yayınlayarak, satış gücünüze güç katabilirsiniz. Unutmayın; günümüzde insanlar izleyerek ve duyarak öğrenmeyi tercih ediyor; video ve fotoğraf içeriği olan bir firma, yalnızca navigasyonda değil, akıllarda da kalıcı bir yere sahip firmadır.

 

Ürünlerinizi Ekleyebilirsiniz

Müşterinizin harcadığı enerjiyi ne kadar azaltırsanız, sizin için harcayacağı parayı da o kadar arttırabilirsiniz. GOLD Üyelik ile  müşterinin aradığını, aramadan bulmanızı sağlayan, internetten ürün ekleme seçeneğine de kavuşmuş olacaksınız.

 

Firma Haberleri e Vitrin Firmaları

Göze ilk çarpan marka olmak istiyorsanız, makul bir ödeme yaparak markanızı vitrinimize aldırabilirsiniz. Web sitemizin ana sayfasında belirecek olan işletmeniz, potansiyel müşterilerinizin sizi keşfetmesi için yol gösterecek! GOLD Üye olarak firmanızla ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı da paylaşabilir, dijital ortamda sesinizi daha gür çıkartabilirsiniz.

 

Siz de internet ortamında, marka prestijinizi herkesin duyacağı ve gıpta edeceği bir konuma getirmeyi arzuluyor musunuz?.. Dijital ortamın, ticaret için elzem olduğunu bilecek kadar, vizyon sahibi misiniz?.. Öyleyse GOLD Üyelik tam size göre…

 

  • Müşterilerinizle İşletmeniz arasındaki köprünün altından olmasını istiyorsanız, GOLD Üye’liğe buradan ulaşabilirsiniz.

gold1

  • Üyelik Girişi butonuna tıklayınız.

gold2

  • Kullanıcı Adı ve Şifre bölümüne bilgilerinizi giriniz.

gold3

  • Hesabım bölümnde,  İşlemler başlığı altındaki ” Yönet ” kısmına tıklayarak, firmanızın yönetim paneline giriniz.

gold4

  • Çıkan ekranda, sağ taraftaki ” Gold Başvurusu ” kısmına tıklayınız.

gold5

  • Aylık paketlerimiz içerisinden arzu ettiğinizi seçerek, Gold  Üyelik’inizi başlatabilirsiniz.

gold6

  • Ekranda göreceğiniz banka hesaplarından arzu ettiğinize, size verilmiş olan  ” işlem numarasını açıklama olarak ekleyerek“,  ekranda yazan tutarı ( seçmiş olduğunuz üyelik bedeli kadar olan tutar) yatırınız.

gold7

  • GOLD Üye olmak isteğiniz, sistemimize kaydedilmiştir. Ücret yatırma işleminiz ve diğer bilgiler kontrol edildikten sonra, 24 saat içerisinde, üyeliğiniz tamamlanacaktır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.