Çankaya – Mehmet Meto Anaokulu

Firma Hakkında

Diyarbakır Anaokulları Adı : MEHMET METO ANAOKULU
Okul Kodu : 972283
Telefon Numarası : 03124906062
Fax Numarası : 03124901077
Web Sitesi : http://mehmetmeto.meb.k12.tr
Adresi : Aşağı Dikmen Mah. Şehit Necdet Koçak Sok. No5 Çankaya/ANKARA Okulumuza Ulus ve Kızılaydan 135,185 ve188 numaralı otobüsler ve Güven parktan Oran Sitesi dolmuşlarıyla ulaşılabilir.
Mahallesi : Dikmen


Vizyon : Toplumsal ve milli manevi değerlere bağlı, Duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, kendine güvenen, Kendisi ve çevresiyle barışık, mutlu, İç disiplin ve sorumluluk duygusu gelişmiş, Sosyal ilişkileri güçlü, İşbirliği ve takım çalışmasına istekli, Değişik görüş ve düşüncelere saygılı, Yeteneklerini ve yaratıcılığını kullanabilen, Çevreye ve doğaya duyarlı, Öz bakım becerilerini kazanmış, Kendi hakkını ve başkalarının hakkını koruyabilen, Türkçeyi doğru ve düzgün kullanabilen çocuklar yetiştirmek; fiziksel donanımımız, eğitim etkinliklerimiz ve çalışan personelimizle yalnızca çocuklarımız için değil aynı zamanda anne ve babalar için de özgün, kaliteli, nitelikli tanınan ve tercih edilen bir eğitim kurumu olmaktır.

Misyon : Her çocuğun birbirinden farklı özellikler taşıyan bir birey olduğu ilkesinden yola çıkarak; araştıran, sorgulayan, yaparak yaşayarak öğrenen, paylaşımcı, Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı bireyler yetiştirmeyi, Yaşayarak, görerek, deneyerek eğitim yapmayı, Okul-Aile işbirliğini destekleyerek, eğitimi sürekli hale getirmeyi, Çocukların gelişim düzeylerini (duygusal, bilişsel, sosyal, psiko-motor, dil), ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak eğitim vermeyi, Farklı materyal ve oyuncaklarla çocuklardaki uyarıcı sayısını arttırmayı, Çevre tarafından tercih edilen örnek bir okul olmayı, Çocuklarımızı ilköğretime en iyi şekilde hazırlamayı, Eğitim etkinliklerin değerlendirilmesinde belirlenen hedeflere ne ölçüde ulaşıldığının tespitinin yapılarak planlamayı bu sonuçlar doğrultusunda yapmayı, topluma ve doğaya saygılı duyarlı bireyler yetiştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

İstatistlikler

Ders Saatleri : 08:00-18:30
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :
Sınıf Sayısı :
İş Eğitimi Atolyesi :
Fen Labaratuarı :
Bilgi – Teknoloji Sınıfı :
Kütüphane : Var
Açık / Kapalı Spor Alanı : Var
İnternet Bağlantısı : Var – 08:00-18:30
Öğrenim : İKİLİ EĞİTİM
Isınma :

Ulaşım

Açık Adres : Aşağı Dikmen Mah. Şehit Necdet Koçak Sok. No5 Çankaya/ANKARA Okulumuza Ulus ve Kızılaydan 135,185 ve188 numaralı otobüsler ve Güven parktan Oran Sitesi dolmuşlarıyla ulaşılabilir.
Ulaşım Yolları:
Yerleşim : Şehir merkezi.
Harita :

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.