Hizmetlerimiz

1993 yılında sektörde faaliyette bulunmaya başlayan bizler, 2006 yılının başlarında Perpa Ticaret Merkezi Mavi 2 Avlu Kat 13 No 2359 adresinde kurumsallaşarak Apartman, Site, Uydukent ve İşmerkezi yönetimlerine muhasebe ve yönetim danısmanlığı vermiş olup. Şu aşamada göstermiş oldugumuz faaliyetler aşağıda listelenmiştir.

İnternet Sayfa Tasarımı ;

  • Kişinin Kendisini veya firmasını tanıtırken İnternet üzerinde nelere ihtiyacı olduguna dair gereken bilgilerin karşılıklı görüşme ile belirlenmesi;
  • İlgili kişiye hangi amaç ile internet sayfası hazırlamak istegine bağlı olarak, kullanılacak en uygun adresin (www.gumusyazilim.com) belirlenmesi ve tescili;
  • İnternet üzerinde yayınlanacak sayfanın tasarımı;
  • Sayfa ihitiyacına uygun barındırma paketinin belirlenmesi ve sayfanın yayınlanması;
  • İnternet sayfasının belirli periyotlarda müşteri istek ve talepleri dogrultusunda güncelleştirilmesi

Hazır Keyword / Jenerik Domainlerin İnternet sayfası ile birlikte kiralanması;

  • Bazı sektörlerde (Anaokulu, Asansör, Cam … Vb) tescil edilmiş Keyword / Jenerik Domainlerin hazırlanması google gibi arama motorlarında ilk sıralara getirilmesi ve yıllık kiraya verilmesi.
  • Sektörel anahtar kelime domainlerinin tespit edilmisi.
  • İnternet üzerinde kendi sayfası bulunmuş olsa dahi yeni müşteriler bulmak isteyen firmalar için reklam çalışmaları yapmak.

 

Çalışmalarımıza örnek vermek istersek.

Sütlücede faaliyet gösteren bir Anaokulu. Firmanızın adı Bücürük Çocuk Yuvası firmanızın internet sayfası bulunmuyor. Hem internet sayfası yaptırmak hemde çevrenizde ilçe / Mahalle gibi yapılan aramalarda (Sütlüce Anaokulu, Kasımpaşa Anaokulu, Halıcıoğlu Anaokulu .. vb) ilk sıralarda yer alarak sizi tanımayan velilerin de size ulaşmasınız istiyorsunuz. Bizimle iletişime geçtiniz.

 

Firmanıza ait internet sayfası için öncelikle alan adınızın uygunluk durumunu tespit ederek. Bucurukanaokulu.com / com.tr gibi alan adları daha önce tescil edilmemiş ise sizin adınıza tescil işlemi gerçekleştirilir. Tescil edilen alan adına açılacak Hosting paketleri sonrasında sizin bilgilerinizin yer alacağı ve sizi en iyi şekilde yansıtacak bir internet sayfası hazırlanır ve kullanımınıza sunulur

Reklam olarak ise Bulunduğunuz ilçe veya mahallede veya yakın mahallelerdeki velilerde size ulaşmak isterse internet başına geçerek bulunduğunuz semte göre arama yapar. Örneğin sütlüce anaokulu, kasımpaşa anaokulu, halıcıoğlu anaokulu …. vb. bu aramalarda ilk sayfada yer alan siteleri ziyaret eder. Kendisine en uygun olduğu site ile de iletişime geçer. Bu doğrultuda. Biz yapılan aramalara ait keyword domain denilen alan adlarını tescil ettirir ve arama motorlarında ilk sıralara çıkartarak müşterilerimizin kullanımına sunarız. Yani www.kasimpasaanaokulu.com www.haliciogluanaokulu.com www.beyogluanaokulu.com gibi alan adları ilk sırara çıkartılarak yıllık kiraya verilmiş olur.

 

 

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.