Bağcılar Anaokulu

Firma Hakkında

arnavutkoy-anaokulu

İkizler Anaokulu

  Anaokulları çocukların gelişimi açısından oldukça etkilidir. Çocuklar anne babaları için en değerli varlıklardır. Böylesine değerli varlıklar için anaokulu seçiminde de anne ve babalara büyük sorumluluk düşmektedir. 

         Çocukları ilkokula ve hayata hazırlamanın sorumluluğunun bilincinde olan İlkizler Anaokulu, Bağcılar’da hizmet vermektir. Gerek kadrosu, gerekse eğitime verdiği önem açısından Bağcılardaki diğer anaokullarından sıyrılan İlkizler Anaokulu, burada eğitim gören çocukların ikinci evleri niteliğindedir. Çocuklar okulumuzda özen ve sevgiyle yetiştirilmekte, sorumluluklarının ve haklarının bilincine varabilme becerisini kazanmaktadır.

     Bağcılar’daki anaokulları arasında en çok ilgi gören Bağcılardaki Anaokulları yabancı dil eğitimi konusunda da oldukça başarılıdır. Eğitim kadrosundaki başarılı yabancı öğretmenlerimiz çocukların yabancı dil eğitimine erken yaşta oldukça sağlam temeller atmaktadır. Yabancı dil eğitiminin, yabancı öğretmenler tarafından verilmesi İlkizler Anaokulunda eğitim alan çocuklarımızın sosyal ve kültürel açıdan da zenginleşmesini sağlamaktadır.

İlkizler Anaokulundakisosyal faaliyetler hem içeride hem de dışarıda gerçekleştirilmektedir. Bu sayede çocukların sosyal zekaları ve öğrenme kabiliyetleri gelişirken de eğlenebilmektedir. Eğlenirken öğrenmeyi ve öğrenmekten zevk almayı sağlayan Bağcılar Anaokulu çocukların eğitimini ve gelişime bir anne baba kadar önem vermekte ve özen göstermektedir. Bağcılardaki Bağcılar Anaokulu çocukların sosyal ve fiziksel gelişimine azımsanmayacak katkılarda bulunmakta ve her konuda çocuğunuzun fark yaratmasına zemin hazırlamaktadır.
Bu yüzden veliler anaokulu seçimine bu kadar fazla önem göstermekte ve seçerken dikkatli davranmakta gayet haklıdır.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.