Üsküdar Anaokulları

Firma Hakkında

mansetresim.pngOkulöncesi eğitim zihinsel fonksiyonların tetiklenmesi ve motor becerilerin kazanılması için vazgeçilmez eğitim süreçlerinden bir tanesidir. Bu sürecin uzman eller tarafından yönlendirilmesi gerekmektedir. Anaokulu eğitimi de zaten tam da bu nedenle çok önemlidir. 

Sizin için ve hayattaki en değerli varlığınız olan çocuklarınız için muhteşem bir deneyim sunacak olan okulöncesi eğitimin örnek kurumlarından bir tanesiÜsküdar Anaokuludur, Üsküdar Anaokulu sizi ve kıymetli çocuklarınızı adım adım öteye taşıyacak ve onları hem eğlendirecek hem de birçok şey öğretecektir. Bu öğrenme sürecinin en büyük destekçileri aileler olmalıdır. Ailelerin çocukları okulu gitmeye karşı yüreklendirmeleri gerekmektedir. Bebeklikten beri anne ve babaya bağımlı olan çocuklar birdenbire okul yaşamına adapte olamazlar. 

Bu adaptasyonun gerçekleşmesi bir süreç gerektirir bu süreçte anne ve baba tarafından desteklenmelidir. Anne ve babalar okulöncesi eğitimin ne denli yararlı ve eğlenceli bir şey olduğunu çocuklarına anlatmayı başarabilirlerse çocuklar anaokuluna severek geleceklerdir. Üsküdar Anaokulu çocukların okulu sevmesi için bütün imkanlarını seferber etmiştir, oyuncaktan tutun , güzel bir doğal ortama , eğlenceli sınıflara kadar her şeyin Üsküdar Anaokulu tarafından dizayn edilmiş bu eğitim kurumuna kayılmak için yapmanız gereken tek şey çocuğunuzu getirip okula kayıt ettirmektir. Bu imkanlar ile donanmış bir ortamda  gelişecek olan çocukların başarısız olmamalarına imkan yoktur. Başarılı bir birey olma yolunun iyi bir okulöncesi eğitimden geçtiğini bilen anne babalar bu döneme çok daha fazla önem verirler. İlkokula geçiş sürecinin okulöncesi eğitim ile gerçekleştirildiği bilinçli bireyler tarafından bilinmektedir. Öncelikle sınıf kavramını , disiplin kavramını , arkadaşlığı öğrenecek olan çocuklar ilkokula sorunsuz bir geçiş yaşarlar. 

Bu geçiş anaokuluna gitmeden çok zor gerçekleşir anne ve babalarının dizlerinin diplerinden ayrılmayan çocukların birden sınıf disiplinine alışmasını beklemek çok yanlış bir beklentidir. Üsküdar Anaokulunu tercih ederseniz çocuğunuzun sorunsuz bir geçiş dönemi yaşamasını temin edersiniz. Bu geçiş dönemi sonrasında da başarılı bir geleceğe adım adım ilerleyen çocuğunuzu mutlu bir hayata doğru uğurlarsınız. Çocuğunuz  sizin için en önemli varlıklardan biri ise onun eğitimine de özen göstermelisiniz. 

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.