Libadiye Yavrukuş Anaokulu

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresCumhuriyet Mah. Uzundere Cd. ERDEMİR Sk.(Uzundere Sk.) No:15/C Bulgurlu Üsküdar/İstanbul (İhsan Erdemir Sağlık Merkezi'nin yanı)
  • Telefon0216 650 79 56
  • E-Mailngumus@gumusyazilim.com

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

yavrukus
Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Yavrukuş Anaokulu

YAVRUKUŞ ANAOKULUNA HOŞGELDİNİZ..

Sizlerle birlikte olmaktan mutluyuz. Çocuğunuzla birlikteliğimiz hafta içi 08.00 / 18.00 saatleri arasında devam edecektir. Hafta sonları ve resmi tatillerde okulumuz kapalıdır.
Amacımız kucağınızdan kucağımıza konan yavrukuşlara güvenli yaşam alanlarında aktif öğrenme ve çoklu zekâ alanlarına göre düzenlenmiş sınıflarda deneyimli öğretmenlerimizle oyunu yaşamı öğrenme aracı olarak sunmak.
Alanlarında deneyimli eğitmenlerimizden haftada bir gün belirli saatlerde dans-drama-müzik(orff ve ritim) ve ağırlıklı İngilizce eğitimi-kulak dolgunluğu ve düzgün telaffuz için ayrıca(Native Speaker) derslerimiz olacaktır.
Çocuklarımızın gelişimlerini takip ederek size geri bildirim verecek çalışmalar yapacak psikolog desteğimiz olacaktır. Psikologumuz yıl içinde en az iki sefer sizlerle görüşecek ayrıca sizlerden gelen görüşme isteklerine de randevu sistemiyle yanıt verecektir.
Sınıf öğretmenlerimizle birlikte yaparak – yaşayarak öğrenme metoduyla sohbetler-anadili etkinlikleri- sanat çalışmaları – açık hava – oyun odasında serbest ve kurallı oyunlar – merak ediyorum – göster / anlat-spor-satranç – Scamper(beyin fırtınası),Gems (eğlenceli matematik) akıl oyunları, ekolojik çalışmalar, çoklu zeka, Reggio Emilia, Waldorf, Montessori öğretileri, spor aktiviteleri, mutfak atölyesi vs.. çalışmalarımız olacaktır.
Ayrıca gezi-gözlem-deney ve atölye etkinliklerimiz ve temalı partilerimizle hayatın eğlenceli yanlarını da keşfedeceğiz.
Beş duyuya hitap eden çalışmalarımızla, ayakları yere basan mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Paylaşım ve öykü saatleri, hatırlama-planlama-uygulama-motor-kas hareketleri, erken yaşta matematiği kavrama-sosyalleşme ve bağımsız hareket edebilme etkinlikleriyle çocuklarımızın kendi kendilerine yetebilmelerini istiyoruz.
Yavrukuşlarımız anneanne mutfağıyla 3 öğün diyetisyen eşliğinde hazırlanmış menülerle beslenecektir. Ekolojik tarım dediğimiz bahçemizde kendi ektikleri ürünlerden oluşan yiyecekleri yine kendileri hazırlayacaklar.
Yavrukuşlarımız bol oksijenli bir ortamda geleceğe hazırlanacaktır. Bu hazırlık arzunuza göre haftanın 5 tam günü, 5 yarım gün (sabah) ve yemekli / yemeksiz oyun grupları olarak planlanmıştır.
Misafiriniz mi geldi ya da arkadaşlarınızla baş başa sohbet mi etmek istiyorsunuz? Misafir çocuklarımız için de günlük bakım programımız vardır.
Eğer arzu ederseniz çocuğunuzun ve yakınlarınızın doğum günü kutlamalarını da okulumuzda parti havasında kutlayabiliriz. Bu özel günlerinizi bizlerle planlayıp unutulmaz anılarınız arasına alabilirsiniz. (Ayrı ücretlendirme yapılacaktır.)
Servisimiz, stajyer öğretmenlerimiz, ara elamanlarımız, aşçımız, bahçıvanımız, üniversite mezunu öğretmenlerimiz, sorumlu müdürümüz ve kurucumuzla sizlere düşlediğiniz hizmeti vermek için buradayız.
Duvarların dışına çıkarak temiz ve bol oksijenli ortamda çocuklarımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
HEDEFİMİZ; MUTLU ÇOCUKLARDAN OLUŞAN BİR DÜNYA…

Yavrukuş Anaokulu
“Anaokulları Burada”
Üyesidir.

2015
Design By AnaokullarıBurada.com

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.