Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Yavrukuş Anaokulu

YAVRUKUŞ ANAOKULUNA HOŞGELDİNİZ..

Sizlerle birlikte olmaktan mutluyuz. Çocuğunuzla birlikteliğimiz hafta içi 08.00 / 18.00 saatleri arasında devam edecektir. Hafta sonları ve resmi tatillerde okulumuz kapalıdır.
Amacımız kucağınızdan kucağımıza konan yavrukuşlara güvenli yaşam alanlarında aktif öğrenme ve çoklu zekâ alanlarına göre düzenlenmiş sınıflarda deneyimli öğretmenlerimizle oyunu yaşamı öğrenme aracı olarak sunmak.
Alanlarında deneyimli eğitmenlerimizden haftada bir gün belirli saatlerde dans-drama-müzik(orff ve ritim) ve ağırlıklı İngilizce eğitimi-kulak dolgunluğu ve düzgün telaffuz için ayrıca(Native Speaker) derslerimiz olacaktır.
Çocuklarımızın gelişimlerini takip ederek size geri bildirim verecek çalışmalar yapacak psikolog desteğimiz olacaktır. Psikologumuz yıl içinde en az iki sefer sizlerle görüşecek ayrıca sizlerden gelen görüşme isteklerine de randevu sistemiyle yanıt verecektir.
Sınıf öğretmenlerimizle birlikte yaparak – yaşayarak öğrenme metoduyla sohbetler-anadili etkinlikleri- sanat çalışmaları – açık hava – oyun odasında serbest ve kurallı oyunlar – merak ediyorum – göster / anlat-spor-satranç – Scamper(beyin fırtınası),Gems (eğlenceli matematik) akıl oyunları, ekolojik çalışmalar, çoklu zeka, Reggio Emilia, Waldorf, Montessori öğretileri, spor aktiviteleri, mutfak atölyesi vs.. çalışmalarımız olacaktır.
Ayrıca gezi-gözlem-deney ve atölye etkinliklerimiz ve temalı partilerimizle hayatın eğlenceli yanlarını da keşfedeceğiz.
Beş duyuya hitap eden çalışmalarımızla, ayakları yere basan mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Paylaşım ve öykü saatleri, hatırlama-planlama-uygulama-motor-kas hareketleri, erken yaşta matematiği kavrama-sosyalleşme ve bağımsız hareket edebilme etkinlikleriyle çocuklarımızın kendi kendilerine yetebilmelerini istiyoruz.
Yavrukuşlarımız anneanne mutfağıyla 3 öğün diyetisyen eşliğinde hazırlanmış menülerle beslenecektir. Ekolojik tarım dediğimiz bahçemizde kendi ektikleri ürünlerden oluşan yiyecekleri yine kendileri hazırlayacaklar.
Yavrukuşlarımız bol oksijenli bir ortamda geleceğe hazırlanacaktır. Bu hazırlık arzunuza göre haftanın 5 tam günü, 5 yarım gün (sabah) ve yemekli / yemeksiz oyun grupları olarak planlanmıştır.
Misafiriniz mi geldi ya da arkadaşlarınızla baş başa sohbet mi etmek istiyorsunuz? Misafir çocuklarımız için de günlük bakım programımız vardır.
Eğer arzu ederseniz çocuğunuzun ve yakınlarınızın doğum günü kutlamalarını da okulumuzda parti havasında kutlayabiliriz. Bu özel günlerinizi bizlerle planlayıp unutulmaz anılarınız arasına alabilirsiniz. (Ayrı ücretlendirme yapılacaktır.)
Servisimiz, stajyer öğretmenlerimiz, ara elamanlarımız, aşçımız, bahçıvanımız, üniversite mezunu öğretmenlerimiz, sorumlu müdürümüz ve kurucumuzla sizlere düşlediğiniz hizmeti vermek için buradayız.
Duvarların dışına çıkarak temiz ve bol oksijenli ortamda çocuklarımıza hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
HEDEFİMİZ; MUTLU ÇOCUKLARDAN OLUŞAN BİR DÜNYA…

Yavrukuş Anaokulu
“Anaokulları Burada”
Üyesidir.

2015
Design By AnaokullarıBurada.com

Yönetici

Comments are closed.

Recent Posts

Ataşehir Mia Anaokulları

Web: www.miaanaokullari.com Tel: 02165775127 Adres: Kılıçreis Sok. No:8 Küçükbakkalköy Mah Ataşehir istanbul Hakkımızda Ataşehir MİA Anaokulu olarak güvenli ve sevgi dolu…

14 dakika ago

Kahramanmaraş Özel Değirmen Anaokulu

Kahramanmaraş Özel Değirmen Anaokulu’nun geçmişi 35 yıl öncesine dayanıyor demek yanlış olmaz. Kurucumuz Mustafa Karagöz, 35 yıl önce başladığı öğretmenlik…

2 sene ago

Sakarya Atılım Kreş Anaokulu

Sakarya Atılım Kreş ve Ana Okulu olarak Eğitim Programımızda Yaş gruplarına uygun Özel olarak Hazırlanmakta ve haftanın ilk iş günü…

2 sene ago

Bağcılar Anaokulu

İkizler Anaokulu   Anaokulları çocukların gelişimi açısından oldukça etkilidir. Çocuklar anne babaları için en değerli varlıklardır. Böylesine değerli varlıklar için…

3 sene ago

İzmir Ayçiçeği Anaokulu

İLETİŞİM BİLGİLERİ M.E.B. Özel Ayçiçeği Anaokulu Mithatpaşa caddesi No:627 Küçükyalı-İZMİR İrtibat Telefonları Tel : +90 (232) 232 02 53 Tel…

3 sene ago

İzmir Uygar Anaokulu

  Adres: Turgut Reis Mah. 259 Sk. No:33 D:1 Hatay IZMIR Telefon : 0232 245 32 63 GSM : 0542…

3 sene ago