Sakarya Atılım Kreş Anaokulu

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi

Firma Hakkında

Sakarya Atılım Kreş ve Ana Okulu olarak Eğitim Programımızda Yaş gruplarına uygun Özel olarak Hazırlanmakta ve haftanın ilk iş günü olan pazartesi günü ailelere gönderilerek alınan Eğitimin takibi yapılabilmektedir. Etkinlik Odası, Branş Sınıfları, Uyku Odası, Bilgi Beceri odası, Oyun Salonu, Bahçemiz ve yemek salonu olmak üzere yeterli eğitim donanımına ve Fiziki koşullara sahiptir.

Güvenli ve Sağlıklı bir ortamda, Geleceğimizin Teminatı Olan çocuklarımızı aile sıcaklığını aratmayacak düzeyde en iyi şekilde yetiştirmektir.

Sakarya’daki kreşler arasında cumartesi günüde hizmet veren kreşlerden biri olan Atılım kreş çocuk evi Sabah 07.00-19.00 saatleri arasında Tam gün ve yarım gün ile Haftanın 6 günü Hizmet vermekteyiz.

Sakaryada kreşler arasında merkeze en yakın kreşler arasında bulunan kreşimiz Çocuklarımıza Dengeli beslenme alışkanlığını kazandırmak amacıyla Sabah kahvaltısı, Öğle yemeği, İkindi kahvaltısı ve çorba saati olmak üzere 4 öğün yemek Aşçı ve Diyetisyen eşliğinde kurumumuzda Hazırlanmaktadır.

kreşimizde çocuklarımıza verdiğimiz Hiçbir üründe kesinlikle Hazır gıda kullanılmamaktadır. Mevsimine uygun Sebze ve Meyveler kullanılmaktadır. Hazır meyve suları yerine çocuklarımıza meyve çayları ve kompostolar verilmektedir.

Sakarya Atılım Kreş ve Ana Okulunda Pedagog tarafından Çocuklarımızın gelişimi takip edilerek Testler Uygulanmaktadır ve her ay düzenli bir şekilde velilerle Pedagog arasında Okulumuzda 45’er dakika görüşme sağlayabilmektedir.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.