Melodi Çocuk evi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • Adres ÇINAR MAH.HAFIZ İSA SOK. NO:3 İdealtepe - MALTEPE / İSTANBU
  • Telefon 0 216 489 15 50

Firma Hakkında

Mutluyuz Gururluyuz.!

Melodi Kreş ve Çocuk evi idealtepe 0 – 6 yaş arası okul öncesi eğitim kurumudur.
0 – 2 yaş Ruhsatlı Resmi Kreş hizmetimiz bulunmaktadır.

melodi anaokulu, melodi ana okulu, melodi anaokulu, melodi anaokulları, melodi anaokulu, melodi cocuk evi, melodi kres, melodi yuva, melodi kres, maltepe , idealtepe

Melodi Çocukevi Maltepe olarak bizler; yaşamın ilk altı yılının önemine değinen bilim İnsanları gibi ilk yılların kişinin gelecekte nasıl bir birey olacağının en önemli belirleyicisi oldukları konusunda görüş birliği içerisindeyiz. Günümüzde yapılan bilimsel analizlere göre çocukların zihinsel ve kişilik gelişiminin %75 ’ i 0 – 6 yaş arasında tamamlanmaktadır ve bu süre içerisinde kazanılan davranış biçimleri, insanların tüm yaşamları boyunca devam etmektedir. Melodi Anaokulu İdealtepe Maltepe, okul öncesi eğitim de sosyal ve duygusal gelişimi destekleyerek, yetişkinlik döneminde kişilerin daha üretken, verimli, daha girişken, bireyler olmalarını ve sahip oldukları potansiyeli tam olarak kullanmalarını sağlamaktadır.
Bu nedenle anaokulu dediğimiz dönemde bireyin doğru ve bilimsel verilerle gelişmesi, doğuştan sahip olduğu zeka ve öz yetenek gibi potansiyel niteliklerini en üst düzeye çıkarabilmesi, yeni yetenekler edinebilmesi için uygun bir eğitim ve öğretim ortamına gereksinim duymaktadır.

Okul Öncesi eğitim bu sebeplerle çok önemlidir. Sizde Bostancı, idealtepe, adatepe, maltepe, küçükyalı da, yuva, kreş, çocuk evi ve anaokulu arıyorsanız, size en iyi ortamı, en iyi akademik eğitimi ve en iyi fiziki hizmeti sağlamak üzere yola çıktık ve anaokulu muzu bu doğrultuda hazırladık. 20 yıldır, ilk günkü gibi disiplinli ve akademik eğitimimiz devam etmektedir. Kurumumuz akademik eğitime ve fiziki şartlara gösterdiği önem sayesinde bu günlere kadar gelmiştir. Çocuklarımız hayatımıza renk katan süsleyen en güzel en kıymetli varlıklarımız, geleceğimizin, Ülkemizin, topraklarımızın teminatıdır. 20 Yıllık tecrübemizle bize emanet edilen çocuklarımızı, çevresi ile son derece barışık, sorumluluk sahibi, hoşgörülü, araştıran-inceleyen, soran-sorgulayan ve özellikle vatan, millet ve manevi değerlere sahip bireyler olarak yetişmeleri için özen gösterdik. Bu amaçları20 yıl önce kurduğumuz ve bu güne kadar aynı ilk günkü disiplinle kurduğumuz MELODİ KREŞ ve ANAOKULLARI İdealtepe Maltepe’de sıcak ve samimi dostluk ilişkileri çerçevesinde güzel günlerin yaşanmaktedir. Her anne ve baba sahip olduğu yavrusunu büyütürken oldukça hassastır. Aynı hassasiyeti göndereceği okulun şartlarında da haklı olarak aramaktadır. Bu anlamda verilen eğitim, öğretmen ve personel seçimi, özel üretilen gıda alımı, sosyal aktiviteler, sınıfların ve okulumuzun fiziki şartları, hijyen ve seçilen araç ve gereçler gibi konularda aynı hassasiyeti 20 yıldır göstermekteyiz. Amacımız; Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, hayata merhaba dedikleri bu önemli – sihirli yıllarda, sahip oldukları neşenin tüm yaşamları boyunca devam ettirmesidir.ÖZEL Melodi Anaokulu İdealtepe Maltepe ’yi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Melodi Anaokulu İdealtepe de tam zamanlı İngilizce dil eğitimi yaşlara uygun olarak verilmektedir. Uzman Psikoloğumuz tam zamanlı okulumuzda bulunma, olabilecek her türlü sorunlara anında müdahale etmekte, ailelerle beraber en iyi için çalışmaktadır..

20 yıllık tecrübemiz, velilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar, bizi diğer çocuk yuvalarından ayıran en önemli özelliğimizdir.
İçten sevgi ve saygılarımızla..
MELODİ ÇOCUKEVİ – İdealtepe / MALTEPE

melodi çocuk evi-melodi anaokulu-maltepe anaokulu-maltepe anaokulları-idealtepe anaokulu-kreş-yuva-en ucuz anaokulu maltepe-maltepe yuva-bostancı anaokulu-küçükyalı anaokulu-idealtepe yuvalar-ataşehir anaokulu-adatepe anaokulu-zümrütevleranaokulu-narsiti anaokuklu-narcity anaokulu-narcity ana okulları-narciti kreş-narsiti kreşler-narcity yuva-çocuk evi-ataşehir anaokulları-ataşehirdeki yuvalar-kartal anaokulu-kartal anaokulları

melodi anaokulu
melodi çocukevi

Google

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.